http://www.pogotowie-xenonowe.ecom.com.pl/
Pogotowie xenonowePogotowie xenonowePogotowie xenonowePogotowie xenonowe
Pogotowie xenonowePogotowie xenonowe

Zapraszamy na nowszą wersję naszej strony

 

 

http://xenon-serwis.com/


Posiadamy dużą ilość używanych, ale tylko i wyłącznie oryginalnych reflektorów samochodowych, zarówno zwykłych jak i xenonowych do większości marek, typów i modeli samochodów osobowych, dostawczych, terenowych i ciężarowych. Reflektory oferowane przez naszą firmę są nie uszkodzone, w idealnym stanie, gotowe do montażu.

PROWADZIMY SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ!!

Przed zakupem wyślemy dokładne zdjęcia sprzedawanego reflektora.

BEZPIECZNE ZAKUPY TYLKO U NAS!!  Na życzenie klienta reflektory wysyłamy z możliwością sprawdzenia zawartości paczki przed zapłatą!


Sprowadzamy również reflektory na zamówienie, czas realizacji zamówienia maksymalnie 7 dni roboczych

Akcesoria xenonowe do większości typów i modeli samochodów osobowych, dostawczych i terenowych firm Automotive Lighting, Bosch, Hella, Valeo (cewki, startery, powielacze, zapłonniki,przetwornice zarówno nowe jak i używane, wszystkie podzespoły są ORYGINALNYMI częściami zamiennymi stosowanymi w ASO Audi, Alfa Romeo, BMW, Citroen, Mercedes, Peugeot, VW, Skoda, Renault, Fiat, Rover, Mini, Opel, Mazda, KIA i wiele innych.

Posiadamy wszystkie rodzaje NOWYCH ORYGINALNYCH żarówek (żarników) ksenonowych firmy PHILIPS do wszystkich typów i rodzajów samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, posiadamy również przetwornice ksenonowe, mamy ponad 10-letnie doświadczenie w obsłudze reflektorów ksenonowych, potrafimy naprawić KAŻDY ORYGINALNY fabrycznie montowany reflektor ksenonowy